بهبود سلامت جهان با هارمونی طبیعت و تکنولوژی

شرکت سلامت آذین پارسیان با علامت تجاری mmp با همگام نمودن دانش و طبیعت مبادرت به تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با رویکرد مواد طبیعی نموده است. این شرکت با اتکا به دانش و تجربه مدیران خود افتخار تولید با کیفیت‌ترین محصولات آرایشی و بهداشتی بر پایه فرآورده‌های طبیعی (گیاهی و جانوری) با رویکرد طب سنتی را در ایران دارد.

در جوانی جاودانه بمانیم

محور اصلی محصولات آرایشی و بهداشتی شرکت سلامت آذین پارسیان بر پایه زالو و فراورده‌های حاصل از آن از جمله روغن زالو می‌باشد. تحقیقات متعدد نشان می‌دهد روغنی که از زالو استحصال می‌شود با افزایش گردش خون و خون رسانی در برخی اندام‌های بدن منجر به افزایش حجم و بزرگ شدن آن‌ها می‌شود. از این‌رو در طب سنتی از این روغن جهت افزایش رشد و حجم موضعی عضلات استفاده گردیده که امروزه اثرات شگفت انگیز آن شناخته شده و می‌تواند جایگزین مناسبی برای تمامی کرم‌های شیمیایی، بوتاکس‌ها و یا جراحی‌های همراه با عوارض ناخوشایند باشد. روغن زالو از طریق پوست و با ماساژ دادن جذب بدن شده و با حذف سلول‌های مرده بدن، سبب جایگزینی سلول‌های زنده با سلول‌های مرده می‌شود و همچنین بافت‌ها را در آن عضو افزایش می‌دهد.

ما زنده از آنیم که آرام نگیریم.

ما یک خانواده هستیم که در کنار هم در تلاشیم تا بهترین محصولات طبیعی را با نوآوری و علم روز از دل طبیعت به دستان شما برسانیم تا علاوه بر سلامتی حس سبزی و شادابی طبیعت را در جامعه زنده نگه داریم.

تیم اصلی

مهندس سید حسین پیمبرپی

مدیر تولید

مهندس مهدی ملکی

مدیر اجرایی

دکتر سید علی قریشی

مسئول فنی

مقالات آموزشی
فروشگاه محصولات
سوالات متداول
با ما تماس بگیرید