سوالات متداول

در این بخش می توانید سوالات متداولی که توسط مشتریان و مخاطبان پرسیده می شود را مشاهده نمائید. وجود بخش پرسش و پاسخ به این مفهوم نیست که سایر روش های ارتباط با ما در دستور کار قرار نمی گیرد.

چطور روغن زالو اصل را با تقلبی تشخیص بدهیم؟
با توجه به خواص شگفت انگیز روغن زالو انواع مختلف این روغن در بازار وجود دارد که روغنهای وارداتی و روغنهای تولید شده به روشهای سنتی به وفور توسط فروشندگان عرضه میشود ولی نکته مهم و قابل توجه این است که هیچ کدام از روغنهایی موجود دارای تاییده بهداشتی و آنالیز کیفی نبوده و میتواند عوارض جانبی خطرناکی را به همراه داشته باشد برای تهیه روغن زالو باید توجه داشته باشید که حتما روغن زالو دارای نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو و پروانه ساخت نیز از وزارت بهداشت داشته باشد این تنها روش برای تشخیص روغنهای اصلی و تقلبی است
بهترین روش استفاده روغن زالو به چه صورت است؟

ابتدا موضعی که می‌خواهید حجم پیدا کند را با آب و صابون به‌خوبی بشویید تا منفذهای پوست باز شود و کاملا تمیز گردد. سپس به آرامی و به مدت ۲ تا ۵ دقیقه شروع به ماساژ موضع کنید به حدی که رنگ پوست به قرمزی برسد. سپس چند قطره روغن زالو (۲ تا ۳ قطره) روی آن بریزید و ۳ تا ۵ دقیقه دیگر ماساژ دهید تا روغن زالو کاملا جذب پوستتان شود. اگر اجازه دهید روغن روی پوست تا حدود ۲ الی ۳ ساعت بماند تاثیر بسیار بیشتری خواهد داشت، سپس شستشو داده و خشک نمایید. این عمل را به مدت ۲ تا ۳ ماه متوالی انجام دهید تا نتایج مطلوب حاصل گردد. برای اثر بخشی بیشتر روزی دو بار این عمل انجام شود

ویژگی روغن زالو mmp چیست؟

روغن زالو mmp به عنوان فرآورده طب سنتی ایران دارای پروانه ساخت از وزارت بهداشت و گواهی سیب سلامت از سازمان غذا و دارو بوده که این مبین کیفیت بالا این محصول است.
فرمولاسیون
فرمولاسیون خاص محصولات ما قدرت و تاثیر گذاری این محصولات را ارتقا بخشیده و بهترین نتیجه را در زمان استفاده میسر میسازد.

تضمین کیفیت
محصولات ما در واحد کنترل کیفی مورد آزمایش قرار گرفته تا بهترین محصول را با تضمین کیفیت در اختیار شما قرار دهیم.

کاملا طبیعی
محصولات ما از بهترین مواد اولیه ساخته شده و کاملا طبیعی بوده و هیچگونه افزودنی شیمیایی در این محصول استفاده نشده است.

چگونه روغن زالو mmp را تهیه کنیم؟
برای تهیه روغن زالو میتوانید با شماره تماس زیر تماس بگیرید ۰۹۱۲۹۳۴۵۷۵۹
آیا روغن زالو عوارض دارد؟

اگر روغن زالو به‌شیوه‌ی درست و با رعایت نکات بهداشتی تهیه شود و به‌درستی و به‌اندازه مصرف شود، عوارض که  ندارد هیچ، همه فایده است و بس.

آیا اثر روغن زالو دائم است؟

روغن زالو یک روغن حجم‌دهنده‌ی طبیعی است که بیشترین میزان اثرگذاری آن را در مدت دو  تا سه ماه مصرف منظم و برنامه‌ریزی شده می‌توان دید. در نتیجه ماندگاری این روغن طولانی است اما اثر آن دائم نیست. اگر می‌خواهید اثرگذاری روغن زالو بیشتر باشد و کم‌کم  اثر آن دائمی شود توصیه می‌کنیم سه تا شش ماه پیوسته و با برنامه‌ریزی از آن استفاده کنید.

کنترل کیفیت محصولات را چطور انجام میشود؟

صفر تا صد روغن در شرکت سلامت آذین پارسیان تهیه می‌شود. ما حواسمان به همه‌چیز هست. از ابتدا که زالو پرورش می‌دهیم و زالوهای کاملاً سالم را وارد چرخه‌ی تولید محصول می‌کنیم تا وقتی که محصول به دست شما می‌رسد کیفیت را کنترل می‌کنیم و بر آن نظارت داریم. رضایت مصرف‌کننده که حاصل شود، بخشی از مأموریت ما به انجام رسیده است.

اگر سوال شما در لیست بالا نیست میتوانید در فرم زیر سوال خودتون رو مطرح کنید یا با شماره تماس ۰۹۱۰۰۴۰۰۳۷۰ تماس بگیرید.